کسب و کارهای اینترنتی موفق

راز کسب و کارهای اینترنتی موفق

زمانی که از کسب و کارهای اینترنتی موفق صحبت می شود، احتمالا دیجی کالا، اسنپ، تپسی و دیگر کسب و کارهای نام آشنا، اولین مواردی هستند که به ذهن شما میرسند. قطعا همیشه نام آشنا بودن یک کسب و کار نشانه ی موفقیت آن نیست بلکه در حال حاضر بسیاری از کسب وکارهای کوچک و بزرگی وجود دارند که چندان شناخته شده نیستند اما از درآمد بالایی برخوردارند.جالب است بدانید کسب و کارهای خانگی در حال حاضر در دسته کارهای پردرآمد محسوب میشوند و علی رغم قدمت نه چندان بالا،سودبسیار خوبی کسب میکنند.

موفقیت کسب وکارهای اینترنتی در چیست؟

آنچه که موفقیت یک کسب و کار را ممکن میسازد،نام آشنا بودن آن یاسرمایه های گسترده انسانی یا هزینه های سنگین تبلیغات نیست بلکه در نظرگرفتن استراتژی مناسب برای کسب و کار،شناسایی ابزارهای مورد نیاز برای رشد و بازیابی و در نهایت اجرای اصولی تصمیمات است.

کسب و کارهای اینترنتی دامنه بسیار گسترده ای دارند که شما میتوانید با استراتژی های مناسب و بکار گرفتن ابزارهای مورد نیاز کسب و کار خود را توسعه دهید و از هر جا که هستید با دوردست ها ارتباط برقرار کرده و کسب و کارتان را رونق دهید،این در حالی است که اگر شما از روش های میدانی برای جذب مخاطب استفاده کنید ممکن است بازخورد قابل توجهی نداشته باشند.

برای مثال برندهای بزرگی در جهان وجود دارند که در دنیای اینترنت فعال‌اند و عمده درآمدشان به صورت آنلاین است. اصطلاحا به آن‌ها Ecommerce Business گفته می‌شود. تجارت الکترونیک در بستر اینترنت حالا بخش زیادی از تراکنش‌های مالی در جهان را به خود اختصاص داده است. کسب و کارهای اینترنتی موفق

 

یک کسب وکار اینترنتی موفق چه ویژگی هایی دارد؟

آیا اندازه و گستردگی یک کسب وکار،میزان موفقیت آن را مشخص میکند یا سود دهی و میزان فروش؟
اگر بخواهیم نگاه دقیق تری به موفقیت کسب و کارها داشته باشیم باید بگوییم که یک کسب و کار موفق، محصولات و خدمات باکیفیتی برای ارائه دارد و با توجه به میزان تقاضا،میزان عرضه نیز افزایش می یابد. از این رو یک کسب و کار برای موفق بودن نیازی به گستردگی ندارد بلکه مهم ترین مورد برای موفقیت و رسیدن به درآمدزایی،پیدا کردن جامعه مخاطبین هدف است.

چه کسب و کارهایی در دسته کسب و کارهای موفق هستند؟

در حال حاضر کسب و کارهای خانگی در کشور ایران در دسته کسب وکارهای موفق هستند زیرا با شناسایی نیازهای موجود به درآمدزایی خوبی رسیده اند. با توجه به این نکته می توان به این نتیجه رسید که راه اندازی یک کسب و کار موفق در ایران،دور از ذهن نیست بلکه باید منابع در دسترس و لازم برای پیشرفت را شناسایی کرده و با کمترین هزینه از آنها استفاده کنیم.

فعالیت در سطح وب

تفکر اشتباه بسیاری از صاحبان کار درباره هزینه های طراحی سایت سئو، باعث شده تا فعالیت خود را به شبکه های اجتماعی محدود کنند در صورتی که سئو یک کانال بازاریابی ارزان است که فروش را به بالاترین حد ممکن می رساند و نوعی سرمایه گذاری بلند مدت می باشد. از این رو اگر این کسب و کارها برای حضور در سطح وب،برنامه ریزی داشته باشند قطعا به مرحله ی بلند آوازه شدن نامشان و دست یابی به فروش، بسیار گسترده تر خواهد رسید.

فیسبوک
توئیتر
واتساپ
لینکدن
پینترست
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت آگهی و نیازمندی ها

8,000,000 تومان27,200,000 تومان

طراحی سایت آموزشی

9,000,000 تومان34,000,000 تومان

طراحی سایت شرکتی و صنفی

7,500,000 تومان24,650,000 تومان

طراحی سایت خبری و اطلاع رسانی

6,000,000 تومان21,250,000 تومان

طراحی سایت فروشگاهی

8,000,000 تومان35,700,000 تومان

سئو سایت

1,500,000 تومان51,000,000 تومان
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.