معرفی کتاب صوتی هفتاد و سومین نفر

معرفی کتاب صوتی هفتاد و سومین نفر

کتاب هفتاد و سومین نفر نوشته‌ی یاسین حجازی که به صورت یک کتاب صوتی تولید و عرضه شده است، گوشه هایی از روایت پر درس کربلا را با زیبایی هرچه تمام‌تر و شور و هیجان بیان می‌کند. کتاب صوتی‌ای که صداگذاری در آن بسیار مشهود و قابل تحسین است؛ به دور از همه‌ی این ها، وجود گویندگانی زبردست و صدا آشنا همچون بهروز رضوی بر ناب بودن این اثر افزوده است.

اگر تا حدی با کتاب های صوتی آشنایی داشته باشید، متوجه می‌شوید که اغلب این آثار به دست یک گوینده روایت می‌شود و این از آن نکته هایی است که گاهی روی مغز مخاطب راه می‌رود و البته گاهی نتیجه‌ای کاملا برعکس دارد؛ ولی در این میان آثار خاص و کمیابی پیدا می‌شوند که چند گوینده با مشارکت هم، داستان را روایت بکنند و کتاب هفتاد و سومین نفر از این دسته است. روایت گویندگان شهاب حسینی، حامد بهداد و استاد بهروز رضوی بر تنوع و جذابیت این اثر بسیار افزوده است.

کتاب صوتی هفتاد و سومین نفر با کوتاه بودنش یک مزیت بزرگ را فراهم آورده.

گسسته بودن بخش های کتاب و کوتاهی آنها باعث شده که مخاطب مجبور به صرف زمان طولانی برای رسیدن به پایان هر بخش و دریافت مطلب آن، نشود. تمام تایمی که نیاز است برای این اثر زیبا بگذارید، ۵۰ دقیقه است!

در نهایت شما را به شنیدن نمونه‌ای از بخش های این کتاب دعوت می‌کنم:

 

 

خبر خوش انتهایی این است که شما می‌توانید این اثر را به رایگان از اپلیکیشن فیدیبو دریافت بکنید. نظر شما درباره این اثر و مقاله چیست؟

فیسبوک
ایکس
واتساپ
لینکدن
پینترست
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.